موج
کدخبر : ۳۲۹۶۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329627

یوسف عابدینی خبر داد؛

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از راه اندازی سامانه پاسخگوی نیاز همشهریان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، یوسف عابدینی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان، افزود : این سامانه در سراسر کشور و به صورت همزمان طی جلسه ویدیوکنفرانس با حضور عبدالهاشم حسن نیا معاون محترم وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، معاونین سازمان و مدیران کل استانی راه اندازی شد.

عابدینی ادامه داد: با تاکید ریاست سازمان، مبنی بر اهمیت پاسخگویی دقیق و سریع به هم وطنان و رسیدگی به مشکلات در کمترین زمان و لزوم توجه به ارتقای سطح رویه های آسفالتی به عنوان یکی از چالش های امروز، دریافت اطلاعات مربوط به وضعیت راه های کشور از طریق سامانه PMS به صورت میدانی و همچنین آسیب دیدگی قابل توجه۲۰  تا ۲۵ درصدی در شبکه راه ها که می بایست در اولویت پروژه های ترمیم و آسفالت قرار گیرد ، سامانه پاسخگویی 141 راه اندازی شده و از امروز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی افزود: از این پس هم شهروندان می توانند با شماره ۱۴۱ تماس گرفته و ضمن برقراری ارتباط مستقیم با سامانه در تمام ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل با کارشناسان سامانه جامع در ارتباط باشند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان، گفت: کسب آخرین اطلاعات از وضعیت راه ها شامل مسیر و مسافت بین شهری، مسیر و مسافت بهینه، ترافیک جاده ای، وضعیت آب و هوا و محدودیت های پلیس راه در جاده ها از جمله موارد پاسخگویی این سامانه است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها