موج
کدخبر : ۳۲۹۴۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329436

استاندار قم تاکید کرد؛

استاندار قم با تاکید بر لزوم آماده‌سازی واحدهای آموزشی برای بازگشایی و بازگشت دانش آموزان به مدارس، گفت: باید فضای مدارس سالم سازی و ضدعفونی شده و با آگاهی بخشی و اقناع سازی کامل بازگشایی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بهرام سرمست در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که در سالن جلسات استانداری قم برگزار شد، با اشاره به اینکه آموزش و تحصیل دانش آموزان در ایام شیوع ویروس کرونا بسیار مهم است، اظهار کرد: شبکه آموزشی شاد و ارائه آموزش‌های مجازی به شکل غیر حضوری توانسته در تکمیل فرآیند تحصیل دانش آموزان در سال جاری موثر واقع شود.

وی با بزرگداشت هفته معلم با قدردانی از تلاش معلمین در عرصه‌های اجتماعی بر همدردی با خانواده های داغدار فرهنگیان در مورد بیماری کووید ۱۹ تاکید و اضافه کرد: فرهنگیان و معلمان در این ایام، هم در بحث کرونا و هم در زمینه برگزاری انتخابات و مشارکت بسیار موثر و تعیین کننده‌ای را داشتند که جای تقدیر دارد.

سرمست همچنین نقش تاثیرگذار آموزش و پرورش در اجرای طرح بسیج ملی سلامت را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: اولویت مدیریت استان در تمام مراحل مبارزه با ویروس کرونا، حفظ سلامت عمومی و امنیت مردم بوده و توفیقات خوبی هم در این راستا نصیب استان شده است.

وی به نقش اثرگذار آموزش و پرورش در تربیت نیروی انسانی مورد نیاز کشور اشاره کرد و گفت: هریک از دستگاه‌های اجرایی در راستای تکالیف سازمانی خود و نیاز استان باید همکاری لازم با آموزش و پرورش را در دستور کار خود قرار دهند. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها