موج
کدخبر : ۳۲۹۱۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329191

رییس بهزیستی شهرستان کاشان خبر داد:

رییس بهزیستی شهرستان کاشان از برگزاری پویش همدلی مومنانه و توزیع 400 بسته حمایتی معیشتی در بهزیستی شهرستان کاشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، متقی نژاد اظهار کرد: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بهزیستی شهرستان کاشان با همکاری خوب سپاه پاسداران تعداد ۴۰۰ بسته حمایتی معیشتی به ارزش پانصد میلیون ریال در بین مددجویان واجد شرایط توزیع شد.

وی افزود: در راستای کاهش آسیب‌های اقتصادی و بویژه اجتماعی ناشی از شیوع ویروس کرونا و کمک رسانی به خانوادهای تحت پوشش پویش همدلی و کمک مؤمنانه در ماه مبارک رمضان که ماه انفاق و ایثار است برای کمک سریع و به موقع به نیازمندان، توسط بهزیستی کاشان اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه بیماری کرونا بر جامعه هدف یعنی اقشار محروم و افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی اثرات مخرب و نگران کننده اجتماعی و اقتصادی به مراتب بیشتر از سایر اقشار جامعه بر جای گذاشته است، گفت: این گروه‌ها به دلیل اینکه از پشتوانه‌های اجتماعی و اقتصادی کمتری برخوردارند، در بحران کرونا بیشتر در معرض آسیب بوده، نیازمند توجه جدی می‌باشند.

متقی نژاد در ادامه خاطر نشان کرد: از ابتدای بروز ویروس کرونا در شهرستان کاشان که از کانون‌های کرونا در کشور بود، خوشبختانه کمک‌های نقدی و غیر نقدی قابل توجهی توسط خیرین به بهزیستی کاشان شد که تمامی آنها در راستای تامین وسایل بهداشتی و ضد عفونی کننده و اقلام خوراکی مددجویان هزینه شد.

رییس بهزیستی شهرستان کاشان گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان، بهزیستی شهرستان کاشان با همکاری خوب سپاه پاسداران پویش همگانی همدلی مومنانه را با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی برگزار نموده که در این راستا تعداد ۴۰۰ بسته حمایتی معیشتی با هبه پانصد میلیون ریالی نیکوکاران در بین مددجویان واجد شرایط توزیع شد

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها