موج
کدخبر : ۳۲۹۰۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329078

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: صبح امروز در یک عملیات هماهنگ در کلیه شهرستان‌ها با همکاری اداره کل جهاد کشاوزی و نیروی انتظامی استان حدود 308 هکتار از اراضی تغییر کاربری یافته استان آزاد سازی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، حسین فاضلی هریکندی روز چهارشنبه با اعلام خبر آزادسازی 308 هکتار از اراضی کشاورزی در استان البرز گفت: صبح امروز در یک عملیات هماهنگ در کلیه شهرستان‌ها با همکاری اداره کل جهاد کشاوزی و نیروی انتظامی استان آزادسازی اراضی تغییر کاربری یافته به عنوان فاز دوم مصوبات «قرارگاه صیانت از بیت المال و مقابله با تغییر کاربری اراضی»  انجام شد.

وی ادامه داد: در عملیات انجام شده در روستای آران شهرستان ساوجبلاغ، روستای قوهه چهارباغ، محمدشهر، مشکین دشت شهرستان فردیس، روستای قوچ حصار شهرستان نظرآباد، روستاهای وشته، فشندک، زیدشت، شهرک، اورازان، آرتون و سفنج خانی در شهرستان طالقان، روستاهای پلنگ آباد و جعفرآباد شهرستان اشتهارد، مجموعا  حدود 308  هکتار از اراضی در راستای مبارزه با تغییر کاربری اراضی کشاورزی آزادسازی شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز افزود: با اقدامات جهادی و شبانه روزی انجام شده از ابتدای سال تاکنون، مجموعا 698 هکتار از اراضی کشاورزی تغییر کاربری یافته استان با دستورات قضایی آزادسازی شده است.

عالی‌ترین مقام قضایی استان البرز با تاکید بر اینکه اقدامات دادگستری استان در زمینه مقابله با تغییر کاربری زراعی همچنان ادامه خواهد داشت تصریح کرد: برخورد با متخلفان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد و علاوه بر بازداشت چندین نفر از عوامل تغییر کاربری‌های عمده در استان، دستورات قضایی به دستگاه های انتظامی و اطلاعاتی برای شناسایی و بازداشت دیگر عوامل صادر شده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها