موج
کدخبر : ۳۲۹۰۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-329018

شهردار سنندج خبر داد:

شهردار سنندج از آغاز عملیات عمرانی تعریض سازی خیابان های منتهی میدان آزادی شهر سنندج خبر داد و گفت: این عملیات در راستای روانسازی ترافیک خیابان های اصلی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری موج کردستان، حشمت‌الله صیدی صبح امروز با اعلام این خبر در گفت‌وگو با رسانه ها، اظهار داشت: بواسطه عرض کم خیابان‌های منتهی به میدان آزادی و همچنین توقف تاکسی‌ها برای سوار و پیاده کردن مسافر همواره شاهد ترافیک در  هسته مرکزی سطح شهر هستیم.

شهردار سنندج در ادامه افزود: یکی از برنامه‌های این شهرداری در راستای کاهش روانسازی ترافیک عملیات تعریض خیابان‌های اصلی است.

وی گفت: در راستای کاهش و روانسازی ترافیک در هسته مرکزی سطح شهر اوایل هفته جاری بازدیدی از خیابان‌های منتهی به میدان آزادی بهمراه استاندار کردستان انجام شد که دستور و پیگیری لازم در خصوص تعریض برخی از این خیابان‌ها صورت گرفت.

صیدی افزود: با مسولان آموزش و پرورش و همچنین اداره کل اوقاف توافق لازم برای تخریب دیوار آموزش و پرورش ناحیه یک و همچنین بخشی از دیوار دبیرستان تیزهوشان در خیان مولوی صورت گرفت.

وی اعلام کرد: شب گذشته عملیات تعریض خیابان‌های مولوی، فلسطین، پاسداران و احداث پارک سوار تاکسی در زمینی به متراژ 2 هزار و 100 مترمربع آغاز شد.

شهردار سنندج عنوان کرد: تعریض این خیابان‌ها متغییر بوده و در کنار عملیات تعریض پارک‌سوار اختصاصی تاکسی هم احداث خواهد شد.

آغاز عملیات تعریض خیابان های اصلی

وی گفت: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری بهمراه شهرداری منطقه دو و سازمان سیما و منظر این شهرداری بصورت شبانه‌روزی در راستای اجرای این طرح  اقدام خواهند کرد تا در کمترین زمان ممکن این طرح را به سرانجام برسانند.

وی از حمایت‌ها و پیگیرهای استاندار و معاونین وی و همچنین تعامل و همکاری مسولان آموزش و پرورش و اداره کل اوقاف و امور خیریه در راستای اجرای این طرح تاثیرگذار در کاهش و روانسازی ترافیک در سطح شهر تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها