موج
کدخبر : ۳۲۸۹۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328920

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تأکید بر پیش‌گامی کرمانشاه در توجه و تمرکز به آسیب‌های روحی روانی کرونا، از تلاش‌های جامعه روانشناسان استان در راه‌اندازی پویش‌های روان‌شناختی تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در نشست بررسی جنبه روان‌شناسی بیماری کرونا در کرمانشاه اظهار داشت: اقدامات خوب و اثرگذاری از سوی بهزیستی برای پیشگیری از آسیب‌های روانی ناشی از کرونا در استان انجام شد که البته تقویت آن نیاز به کاری منسجم‌تر است.

وی بابیان اینکه آسیب‌ها و سختی‌های روحی و روانی بیماری کرونا خانواده‌های داغدار مضاعف بوده تصریح کرد: این خانواده‌ها از یک‌سو مصیبت عزیز ازدست‌رفته را باید تحمل کنند و از سوی دیگر به دلیل شرایط نمی‌توانند مراسم ترحیم را برپا کنند.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با تأکید بر توجه بیشتر به این خانواده‌ها افزود: خوشبختانه تجربه موفق غربالگری در ایام زلزله در کرونا به کمک استان آمده و کرمانشاه یکی از استان‌های پیش‌گام در شکل‌دهی پویش‌های روانشناختانه بوده است.

الهی تبار ضمن تقدیر از تلاش‌های جامعه روانشناسی استان در راه‌اندازی پویش‌های روانشناختانه تأکید کرد: این حرکت حاکی از حس تعهد، هوشمندی و احساس مسئولیت بالای جامه روانشناسان استان دارد.

وی در ادامه بابیان اینکه نیاز به تحلیلی جامع و فراگیر از آسیب‌های روانی کرونا در استان داریم افزود: لازم است که با مسئولیت بهزیستی استان و همکاری نهادهای درمانی بسته و مجموعه‌ای برای حمایت روحی و روانی از خانواده‌های آسیب‌دیده تهیه شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها