موج
کدخبر : ۳۲۸۶۷۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328670

استاندار کرمانشاه :

هوشنگ بازوند با اعلام وضعیت سفید در شهرستان‌های گیلانغرب و قصرشیرین گفت: در شب‌های مبارک احیاء امکان برگزاری مراسم با حضور مردم در برخی از اماکن مقدسه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فراهم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در خصوص وضعیت کرونا در کرمانشاه گفت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا شهرستان‌های دارای وضعیت سفید می‌توانند با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برای بازگشایی مساجد و حسینیه‌ها برنامه‌ریزی کنند.

هوشنگ بازوند در حاشیه نشست هم‌زمان ستاد ملی کرونا و ستادهای استانی که به‌صورت ویدئو کنفرانسی و به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شد؛ اظهار داشت: در نشست امروز شاهد تصویب مصوبات استانی و ملی بسیار خوب و راهگشایی درزمینهٔ بحران کرونا بودیم.

وی افزود: خوشبختانه در استان ما وضعیت شهرستان‌های گیلانغرب و قصرشیرین سفید اعلام‌شده است که خبری امیدوارکننده برای کرمانشاهی‌ها است.

بازوند اظهار داشت: همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا در شب‌های مبارک احیاء امکان برگزاری این آیین روحانی با حضور مردم در برخی از اماکن مقدسه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی فراهم می‌شود و این مراسم از طریق صداوسیما پخش زنده می‌شود.

وی در ادامه از ثبت‌نام ۵۹ هزار و‌۶۰۰ واحد صنفی متقاضی بازگشایی در سامانه خبر داد و گفت: دیگر واحدهای صنفی مجاز به بازگشایی در استان نیز هر چه زودتر این ثبت‌نام را انجام دهند‌. این واحدها تحت نظارت سازمان صنعت و معدن و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه و طبق پروتکل‌های مربوطه فعالیت خواهند کرد.

هوشنگ بازوند در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته کرمانشاه ازجمله استان‌های موفق در مرحله اول غربال‌گری کرونا بود و در مرحله غربال‌گری علاوه بر افراد بستری‌شده از دیگر افراد هم تست کرونا گرفته می‌شود و این کار موجب شناسایی ناقلین خاموش در سطح جامعه می‌گردد و برنامه بسیار ارزشمندی در راستای حفظ سلامت جامعه محسوب می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها