موج
کدخبر : ۳۲۸۵۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328569

حسین کارگر خبر داد:

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان از افزایش بودجه منطقه سه شهرداری اصفهان در سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حسین کارگر با اشاره به افزایش بودجه منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: سال گذشته بودجه 155 میلیارد تومانی شهرداری منطقه سه محقق شد و امسال بودجه این منطقه به 198 میلیارد تومان افزایش یافت.

وی ادامه داد: با توجه به درخواست های مردم درخصوص اخذ پروانه ساختمانی در روزهای پایانی سال گذشته، تحقق بودجه با افزایش روبرو شد.

*وضعیت گذر دردشت، مقبره سلطان بخت و گذر میرعماد

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان با اشاره به بخشی از طرح های عمرانی منطقه که برخی مراحل آن در سال گذشته اجرایی و تکمیل پروژه در سال جاری انجام می شود، گفت: عملیات آسفالت برداری مرحله پایانی گذر دردشت و مقبره سلطان بخت آقا اجرا شده و در مرحله اجرای زیرسازی و بلوک فرش قرار گرفته است.

وی گفت: ادامه عملیات عمرانی زیرسازی و بلوک فرش گذر میرعماد معروف به چاه حاج میرزا که سال 97 انجام شده بود نیز دردست اقدام است که با آسفالت برداری، جدول گذاری و اجرای تاسیسات فضای سبز، بلوک فرش آن در سال جاری انجام خواهد شد.  

کارگر به پروژه بازار اصفهان با عنوان میدان تا میدان اشاره و تصریح کرد: این عملیات با نزدیک شدن به نوروز تعطیل و با شروع فعالیت های سال جدید عمرانی منطقه، عملیات آسفالت برداری آن آغاز شد.

*پیرایش خیابان چهارباغ خواجو به عنوان خیابان نمونه منطقه سه

وی با اشاره به اینکه خیابان چهارباغ خواجو که از معابر قدیمی و تاریخی اصفهان به شمار می رود، به عنوان خیابان نمونه منطقه سه در سال گذشته انتخاب شد تا عملیات پیرایش شهری در خصوص تابلوها و بدنه و پیاده روهای این خیابان اجرایی شود، گفت: در این طرح تابلوهای مغازه ها و کسبه روی پیاده رو و در کف کار خواهد شد و مغازه دارها می توانند برای دسترسی راحت تر مشتریان فقط از یک تابلوی نئونی استفاده کنند اما دیگر سردر مغازه تابلویی نصب نخواهد شد.

حسین کارگر افزود: در بخش دیگری از این طرح، عملیات برداشت کف پیاده رو در غرب این گذر حدفاصل مکینه خواجو تا خیابان عافیت در حال انجام است، پس از آن عملیات زیرسازی، سنگ فرش با نماکاری دیواره ها، همچنین مناسب سازی عبور معلولان و نابینایان انجام می شود.

مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: هزینه اجرای ساماندهی و پیرایش خیابان چهارباغ خواجو  بیش تر از 25 میلیارد ریال می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها