موج
کدخبر : ۳۲۸۴۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328457

مدیرکل استاندارد قم خبرداد؛

مدیرکل استاندارد قم از نظارت بر بازار عرضه محصولات تا پایان ماه مبارک رمضان توسط این اداره‌کل خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مجید آوری فرد با اشاره به اجرای طرح ویژه کنترل بازار در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این طرح با هدف کنترل و نظارت بر عرضه محصولات استاندارد در مراکز عرضه استان توسط اداره کل استاندارد انجام می‌شود.

مدیرکل استاندارد قم در این خصوص افزود: این طرح با هدف نظارت بر عرضه محصولات مصرفی مردم در ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای برنامه‌های سازمان ملی استاندارد در استان قم اجرا شده و همچنان ادامه دارد.

وی بیان کرد: با توجه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان و لزوم نگاه ویژه به موضوع سلامت مردم، دراین طرح اقلام مورد مصرف مردم به ویژه در حوزه صنایع غذایی مورد نظارت و بازرسی دقیق کارشناسان و بازرسان این اداره کل قرار گرفته‌است.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح جلوگیری از عرضه محصولات غیر استاندارد در بازار و حمایت از کالاهای استاندارد و با کیفیت ایرانی است.

آوری فرد گفت: اجرای این طرح و درادامه آن نظارت مستمر اداره کل استاندارد بر مراکز عرضه محصولات ایرانی در نهایت منجر به افزایش کیفیت آن‌ها و جهش تولید خواهد شد.

وی در پایان با بیان اینکه، این طرح تا پایان این ماه ادامه خواهد داشت از هم شهروندان درخواست کرد به جهت مشارکت در این طرح و اطمینان از کالاهای دارای نشان استاندارد، کد ده رقمی درج شده در زیر علامت استاندارد را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال و در صورت عدم انطباق مشخصات دریافتی، موارد تخلف را به اداره کل استاندارد استان قم اطلاع رسانی نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها