موج
کدخبر : ۳۲۸۳۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328346

تا 6 ماه آینده؛

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، گفت: در مبارزه با فساد شفاف سازی را به عنوان یک ضرورت در نظر گرفته ایم و برای نیل به این هدف در 6 ماه آینده تمام واحدهای سازمان سیستمی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، نشست حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم برگزار شد.

در این دیدار امام جمعه شهرستان قشم از شفاف سازی، ‌مبارزه با فساد و تخلف و شناسایی اختلاس در سازمان با رسیدگی مستقیم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم امام‌جمعه شهرستان قشم، افزود: امیدوارم این نوع مدیریت شما الگویی برای سایر مدیران در جهت کنترل و همکاری با سربازان گمنام امام زمان(عج) باشد.

 وی‌ همچنین با اشاره به اهدای بیشترین میزان کمک های مومنانه توسط سازمان منطقه آزاد قشم به قشر نیازمند از  همکاری مسئولان سازمان با رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه جزیره قشم تشکر کرد.

حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در ادامه، گفت: در مبارزه با فساد شفاف سازی را بعنوان یک ضرورت در نظر گرفتیم و برای نیل به این هدف در شش ماه آینده تمام واحدهای سازمان سیستمی می شود.

مومنی در پایان خاطرنشان کرد: از موارد تخلف به هیچ عنوان گذشت نخواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها