موج
کدخبر : ۳۲۸۳۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328305

علیرضا پوستی:

رئیس شورای شهر اردبیل گفت: تمام اعضای شورای شهر در عرصه تصمیم‌گیری در یک سطح قرار دارند و نظر جمع مهم است و به هیچ وجه کار انفرادی و تیمی در شورا معنایی ندارد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، علیرضا پوستی رئیس شورای شهر اردبیل سیاسی‌کاری و جناح‌بازی به عنوان آفت شوراها یاد کرد و گفت: تمام اعضای شورای شهر در عرصه تصمیم‌گیری در یک سطح قرار دارند و نظر جمع مهم است و به هیچ وجه کار انفرادی و تیمی در شورا معنایی ندارد.

وی افزود:اگر رئیس و هیئت رئیسه‌ای نیز در شورا وجود دارد برای هماهنگی بیشتر است وگرنه تک تک اعضای شورای شهر از رایی مستقل برخوردارند و در شورای پنجم اردبیل نیز افراد کاربلد و متخصصی را شاهد هستیم که تنها به منفعت و مصلحت شهر تصمیم‌گیری می‌کنند.

پوستی ادامه داد: در پارلمان محلی تصمیم‌گیری‌ها بر محور خرد جمعی و احترام به خیر و مصلحت عموم شهروندان انجام می‌شود و به هیچ وجه تصمیم‌گیری‌ها تیمی، سیاسی و جناحی نیست.

رئیس شورای شهر اردبیل از شورای پنجم به عنوان شورای نجیب و به دور از حاشیه یاد کرد و گفت: تلاش می‌کنیم تا با همدلی کارها را به پیش ببریم و اختلاف سلیقه را یک روند عادی است، در تصمیم‌گیری‌ها کنار گذشته و به سمت انحراف حرکت نکنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها