موج
کدخبر : ۳۲۸۲۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328288

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان اعلام کرد:

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان ازتداوم ناپایداری‌های جوی در استان اصفهان و کاهش یک تا 3 درجه ای دمای هوا در استان خبر داد.

ویکتوریا عزتیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به فعالیت سامانه بارشی در استان گفت: دمای هوا بین یک تا سه درجه دراستان اصفهان کاهش خواهد داشت.

 وی بیان داشت: در اکثر مناطق استان آسمان نیمه ابری گاهی افزایش ابر، وزش باد و بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق پیش بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان افزود: بیشترین بارش ‌ها بارش ها طی 24 ساعت گذشته در غرب استان از سمیرم با میانگین ۳۲ میلی متر، گلپایگان با میانگین ۱۳.۹ میلی متر، فریدونشهر با میانگین ۱۲.۹ میلی متر، خوانسار با میانگین ۱۱.۶ میلی متر، بویین میاندشت با میانگین ۱۰.۶ میلی متر، میمه با میانگین ۶.۶ میلی متر و دهاقان با میانگین ۶.۲ میلی متر بارش گزارش شده است.

عزیتان با اشاره  به کاهش یک تا 3 درجه ای دمای هوا در استان گفت: همچنین چوپانان و خوروبیابانک با دمای ۲۸ درجه سانتی گراد بالای صفر گرم ترین و بویین میاندشت با دمای صفر درجه خنک‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

کارشناس مسئول پیش بینی هواشناسی استان اصفهان هشدار داد: با تشدید فعالیت سامانه بارشی امروز به تدریج در مناطق جنوب شرق و شرق استان اصفهان بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق و صاعقه، وقوع تگرگ پیش بینی می‌شود؛ از این رو احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها، شکل گیری روان آب محلی، آبگرفتگی معابر و اختلال در تردد به ویژه در شرق و جنوب شرق اصفهان وجود دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها