موج
کدخبر : ۳۲۸۰۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328009

رئیس کل دادگستری استان قم:

رئیس کل دادگستری استان قم با توجه به این شرایط تا رسیدن به وضعیت سفید در استان از وکلا خواست: از طرح دعاوی غیر ضرور اجتناب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت الاسلام والمسلمین علی مظفری در جلسه تکریم و معارفه چهارمین و پنجمین دوره مرکز وکلای قوه قضائیه استان قم که در سالن جلسات دادگستری برگزار گردید ضمن عرض تبریک به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمام مسلمانان جهان در این ماه عزیز از زحمات هیئت مدیره قبلی تشکر و قدردانی کرده و به کسانی هم که اخیرا انتخاب شده‌اند تبریک گفت و اظهار داشت: انشاالله هیئت مدیره جدید از تجارب دوره‌های قبلی استفاده کرده و بتواند با نو اندیشی و فکر جدید و همراهی دستگاه قضایی باعث ارتقای متناسب این مجموعه شود.

حجت الاسلام والمسلمین علی مظفری در خصوص مبارزه و شکست ویروس کرونا اظهار داشت: دستگاه قضایی در شرایط بحرانی و قرمز استان با تعطیل و محدود کردن مجتمع ها ی قضایی توانست از این شرایط گذر کند و در این مدت اگر چه ورود پرونده جدید نداشتیمث ولی توانستیم بسیاری از پرونده های معوق را تعیین تکلیف کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه مردم جهت طرح دعوی به وکلا مراجعه می کنند اگر دیدن این طرح دعوی فوریت و ضرورتی ندارد به وقت دیگری موکول کنند تا هم خود مردم، هم وکیل و همکاران قضایی کمتر در معرض خطر ابتلای به این ویروس قرار گیرند.

وی در ادامه گفت: وکلا سعی کنند جلسات دادگاه را با ارائه لایحه برگزار کنند و از حضور فیزیکی خود و موکلشان که ضرورتی ندارد خوداری کنند مگر در موارد ضروری و مهم که وکیل و موکل یا شهود باید در جلسه دادگاه حضور داشته باشند . در این شرایط هم باید تمام دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس کل دادگستری استان قم در پایان احکام اعضای هیئت مدیره جدید مرکز وکلای قوه قضائیه استان قم را به آنها تقدیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها