موج
کدخبر : ۳۲۷۶۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327642

یک شرکت تولید کننده واقع در اشتهارد کرج 1000 شیشه مواد ضوعفونی کننده را به صورت رایگان بین مردم توزیع کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، رئیس اتاق بازرگانی استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: : واحدهای تولیدی استان البرز از ابتدای شیوع کرونا هم پا و همگام با مردم و دیگر مسئولان برای مقابله با کرونا بسیج شده اند.

رحیم بنامولایی افزود: تعداد زیادی از این واحدها برای رضای خدا و پیشگیری از ابتلای مردم به کرونا به اقشار آسیب پذیر ژل و مواد ضدعفونی کننده رایگان اهدا کردند.

رئیس اتاق بازرگانی استان البرز با بیان اینکه این اقلام همچنان از سوی تولید کنندگان به دستگاههای متولی و مردم اهدا می‌شود ،بیان کرد: واحدهای زیادی در مقابله با کرونا از محصولات خود به مردم به صورت رایگان اهدا کردند و حتی برخی حاضر نیستند که در این زمینه آمار خود را اعلام کنند.

بنامولایی با بیان اینکه صنایعی که در ایام کرونا به دولت و مردم بدون هیچ چشمداشتی کمک کردند باید مورد حمایت جدی دولت و دیگر دستگاهها قرار بگیرند،گفت: برخی از این واحدها مشکلاتی دارند که باید برای رفع آنها اقدام شود.

وی با بیان اینکه یک واحد تولید کننده آرایشی و بهداشتی در شهرک صنعتی اشتهارد استان البرز حدود 500 نفر اشتغال زایی دارد و باید برای رفع مشکل و مواد اولیه این واحد تمهیداتی در نظر گرفت، بیان کرد: این واحد تولیدی 100 هزار شیشه مواد ضدعفونی کننده رایگان از ابتدای شیوع کرونا بین مردم توزیع کرده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها