موج
کدخبر : ۳۲۷۵۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-327558

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: امسال ماه مبارک رمضان را با استفاده از ظرفیت های کانون های فرهنگی ومجامع قرآنی پربارتر خواهیم نمود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی مراسم ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس، 14 و 15 خرداد اظهار کرد: با در پیش بودن مراسم روز قدس و ارتحال امام راحل به نظر می‌رسد هنوز فرصت برای تصمیم‌گیری در راستای برنامه‌های این ایام وجود دارد و امیدواریم تا آن زمان شاهد کنترل ویروس کرونا در استان و کشور باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان افزود: در راستای کمک به بیماران و اعلام نیاز بیمارستان‌های استان مبنی بر کمبود خون، ماموستاهای شهرستان سقز و روحانیون شیعه و سنی شهرستان سنندج در روزهای اخیر با مراجعه به مراکز انتقال خون اقدام به اهدای خون کردند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی قطعا با استفاده از ظرفیت هیات های مذهبی، کانون‌های فرهنگی و مجامع قرآنی در راستای مقابله با ویروس کرونا در تلاش است و همچنین برای ایام پیش‌رو به ویژه ایام رمضان برنامه‌های مختلفی را متناسب با شرایط موجود اجرا خواهد کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ابراز امیدواریم کرد: روزهای خوبی را پیش‌رو داشته باشیم و بتوانیم برنامه‌های این ایام را به خوبی پیش ببریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها