موج
کدخبر : ۳۲۶۶۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326655

ناصر عتباتی خبرداد:

رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: امسال بسیار جدی‌تر از سال‌های قبل و با بازدیدها و حضورهای میدانی از واحدهای تولیدی راکد و نیمه راکد مشکلات آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در هر مجموعه‌ای که دچار مشکل باشند با همکاری و تعامل حل شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ناصر عتباتی  رییس کل دادگستری استان اردبیل گفت: امسال بسیار جدی‌تر از سال‌های قبل و با بازدیدها و حضورهای میدانی از واحدهای تولیدی راکد و نیمه راکد مشکلات آنها مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در هر مجموعه‌ای که دچار مشکل باشند با همکاری و تعامل حل شود.

 وی افزود:بسیاری از مشکلات جامعه از جمله مشکلات مربوط به اختلافات خانوادگی و آسیب‌های اجتماعی دیگر ناشی از معیشت و عدم اشتغال است. مسوولان باید نگاه حمایتی به واحدهای تولیدی و صنعتی و رونق اشتغال در استان در راستای سالم‌سازی و امنیت پایدار جامعه داشته باشند.

**افزایش بازدیدهای میدانی از واحدهای تولیدی

وی با تشریح اهمیت تولید، اشتغال و کار از سوی مقام معظم رهبری و نامگذاری سال از سوی ایشان به سال جهش تولید گفت: بر همین مبنا تمامی تلاش‌ها و برنامه‌ها از ناحیه اعضای ستاد و دستگاه قضایی به سمت و سوی تلاش‌های عملی و واقعی در جهت تحقق شعار سال خواهد رفت.

**رسیدگی به مشکلات ۳۹ واحد تولیدی، سرمایه‌گذاری، تفریحی در سال 98

وی همچنین با اشاره به ظرفیت دستگاه قضایی در حمایت از تولید و اشتغال به آمار و عملکرد این ستاد پرداخت و افزود: در سال گذشته به مشکلات ۳۹ واحد تولیدی، سرمایه‌گذاری، تفریحی و گردشگری رسیدگی شده و مصوبات متعددی در حمایت از واحدهای تولیدی تصویب شد که توانست بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی را حل و برخی از واحدهای تولیدی راکد یا نیمه راکد به حالت فعال و به چرخه تولید بازگردنده شد.

**هیچ گونه مسامحه و گذشتی در برخورد رانت خواری مفاسد اقتصادی وجود ندارد

رییس کل دادگستری استان اردبیل با هشدار به کسانی که بخواهند با فعالیت‌های ناسالم اقتصادی خود از جمله قاچاق کالا و ارز، رانت خواری، مفاسد اقتصادی و اداری به بخش تولید و اشتغال استان صدمه وارد کنند، گفت: دستگاه قضایی در برخورد با اینگونه افراد هیچ گونه مسامحه و گذشتی نخواهد داشت و با متخلفان و مجرمان طبق قانون به شدت برخورد می کند.

وی بیان کرد: فعالان اقتصادی اعم از سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان، مبتکران و مخترعان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل در اجرای برنامه‌های خود به این ستاد و دستگاه قضایی  مراجعه نمایند تا نسبت به حل مشکلات آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها