موج
کدخبر : ۳۲۶۲۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326252

ایرج حیدری:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، گفت: رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران و تسهیل روند سرمایه گذاری از اقدامات مهمی دیگری است که باید در حوزه سرمایه گذاری با جدیت دنبال شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در آئین تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری  در تشریح اقدامات صورت پذیرفته  برای ایجاد تحرک در اجرای طرح های سرمایه گذاری و اقتصادی در استان عنوان کرد: در دو سال اخیر با اقدامات و تلاش های صورت پذیرفته از سوی حوزه معاونت اقتصادی استانداری با همکاری دستگاه های اجرایی و مدیریت استاندار محترم طرح های سرمایه گذاری بسیاری در استان به سرانجام رسید و پروژه های بسیار دیگری در نقاط مختلف استان در حال اجراست.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد رونق تولید و حفظ چرخه تولید از راهبرد های مهم دیگر حوزه معاونت اقتصادی استانداری هرمزگان در دو سال اخیر بود که دستاورد های خوبی برای استان در پی داشت که مهمترین آن حفظ فرصت های اشتغال استان و افزایش ظرفیت های تولید در بخش های مختلف بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: در سال 98 بسیاری از درآمد های مالیاتی استان محقق شد که این امر  بیانگر پویایی  و تحرک بخش اقتصادی استان است.

حیدری  اظهار داشت: چالش های حوزه اقتصادی استان در دو سال اخیر نظیر مسائل و مشکلات عدیده مجموعه کارخانه آلومنیوم المهدی، تحصن کامیون داران، تاثیر تشدید تحریم ها بر واحد های اقتصادی و تولیدی و اصلاح حامل های انرژی به خوبی مدیریت شد و از ایجاد بحران در این حوزه ها با انجام اقدامات پیشگیرانه جلوگیری به عمل آمد.

وی با اشاره به تحول بخش کشاورزی استان، افزود: بخش کشاورزی و شیلاتی هرمزگان با اجرای طرح های مختلف سرمایه گذاری و حمایت از کشاورزان با تحولات بسیار خوبی همراه شده است  و فرصت های شغلی بسیار خوبی در این حوزه ها ایجاد شده است و زمینه جهش تولید در این زمینه ها بیش از پیش مهیاست.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با قدردانی از تلاش های مدیر کل سابق دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، خاطرنشان کرد: مدیرکل جدید دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری ایجاد تحول در حوزه های مختلف سرمایه گذاری استان را با جدیت دنبال کند.

وی در همین رابطه خاطرنشان کرد: توسعه و گسترش سرمایه گذاری ها در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، تولیدی ، شیلاتی، خدماتی و تجاری با سرعت هرچه بیشتر دنبال گردد تا زمینه توسعه و شکوفایی ظرفیت های هرمزگان در بخش های مختلف مهیا شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری رسالت مهم هماهنگی و نظارت بر اجرای طرح های سرمایه گذاری در بخش های مختلف نظیر صنعتی، کشاورزی، شیلاتی، خدماتی، تولیدی و... را برعهده دارد.

حیدری تصریح کرد: دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری از جمله دفاتر مهم ستادی استانداری است که رسالت ایجاد هماهنگی بین دستگاه های اجرایی برای تسریع اجرای طرح های سرمایه گذاری و  رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران در بخش های مختلف برعهده دارد که تحقق این مهم نیازمند برنامه ریزی و پیگیری است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، گفت: پیگیری به ثمر نشستن طرح های سرمایه گذاری در حال اجرا در مناطق مختلف استان، جذب سرمایه گذاری های جدید داخلی و خارجی، رفع موانع پیش روی سرمایه گذاران و تسهیل روند سرمایه گذاری  از اقدامات مهمی دیگری است که باید در حوزه سرمایه گذاری با جدیت دنبال شود.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از زحمات جناب آقای مسعود هندیان مدیرکل سابق دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان قدردانی و عادل شهرازد به عنوان مدیرکل جدید این دفتر با اعطای حکم  معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها