موج
کدخبر : ۳۲۶۲۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-326249

جهت مقابله با شیوع کرونا؛

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان با اشاره به بروز کرونا ویروس در کشور و به تبع آن در استان بر ضرورت کسب و کارهای آنلاین تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان در اولین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی که به میزبانی بانک رفاه برگزار شد با اشاره به اینکه هر چه بستر خدمات مجازی و آنلاین در کسب و کار ها بیشتر شود شیوع این ویروس کمتر خواهد بود، گفت: بازارهای آنلاین و فروش دیجیتال به افزایش و جهش تولید کمک خواهد کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط امروزی علاوه بر رعایت بهداشت به منظور پیشگیری از کرونا ویروس، مراکز کسب و کار بر اساس مصوبات ستاد کرونا فعالیت خواهند کرد.

 ابراهیمی در ادامه به نرخ مشارکت اقتصادی استان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: هرمزگان با نرخ مشارکت اقتصادی 49.9 درصد رتبه نخست کشور و رتبه اول در نسبت اشتغال کشور را به خود اختصاص داده که این امر نشان از رونق در کسب و کار و فعالیت های اقتصادی و افزایش تقاضا  برای کار بوده است.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی هرمزگان  در ادامه اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت بهره ‌گیری از همه فرصت‌ها برای رفع مسائل و مشکلات ناشی از شیوع این ویروس، دولت به منظور حمایت از کسب و کار و نیروی کار و حمایت از اقشار کم درآمد، ​راهکارهای مختلفی از جمله پرداخت بیمه بیکاری، پرداخت تسهیلات بانکی و کمک های معیشتی را در نظر گرفته است.

وی در پایان بر تحقق شعار امسال تاکید کرد و گفت: مدیران دستگاه های زیرمجموعه برای تحقق اهداف وزارت خانه در سال جدید تلاش بیشتری داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها