موج
کدخبر : ۳۲۵۲۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325201

در صورت تمکن مالی؛

معاون امور مشترکین شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از مشترکین خواست تا در صورت تمکن مالی، قبض خود را پرداخت کنند تا مبالغ پس از دو ماه، انباشته نشود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علی رضایی سردره معاون مشترکین آبفا استان هرمزگان، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و پیامدهای اقتصادی آن بر بخش های آسیب پذیر جامعه، مهلت پرداخت آب بهاء تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شده است اما توصیه ما این است مردم برای جلوگیری از انباشته شدن مبالغ قبوض و فراهم آمدن امکان استمرار ارائه خدمات در شرایط خاص کنونی، پرداخت قبض ها را به بعد موکول نکنند.

وی با تاکید بر اینکه مشترکینی که از تمکن مالی برخوردارند، پرداخت قبض آب را به تعویق نیندازند، افزود: با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تا اطلاع ثانوی قرائت رقم مصرفی کنتور به صورت مراجعه حضوری انجام نمی‌شود، اما مشترکین برای دریافت صورت حساب آب بهاء خود می توانند با ارسال (شماره اشتراک * رقم مصرفی کنتور) به سامانه 30004122، صورت حساب آب بهاء را دریافت و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

وی عنوان کرد: صورتحساب آب بهاء برای مشترکینی که رقم کنتور خود را از طریق سامانه‌ مذکور اعلام نکنند، به صورت علی الحساب و بر مبنای مصرف دوره های قبل صادر خواهد شد.

*امکان پرداخت اقساطی هزینه های انشعاب

معاون مشترکین آبفا استان اظهار کرد: این شرکت همچنین تعامل و آمادگی لازم در دریافت اقساطی هزینه‌های انشعاب برای تمامی متقاضیان و قبوض آب بهای مشترکین غیرخانگی دارای مبالغ بالا را دارد.

پیش از این؛ به دلیل شیوع ویروس کرونا وزیر نیرو وعده همکاری با مشترکین برای پرداخت حق انشعاب و  قبوض آب و برق را داده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها