موج
کدخبر : ۳۲۴۹۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324952

حسین فرشیدی خبر داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: طی 24 ساعت گذشته نتیجه‌ی آزمایش کرونای ۷ بیمار دیگر در استان مثبت اعلام شد و براین‌اساس شمار مبتلاشدگان قطعی به کرونا در استان به ۲۴۱نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در خصوص آخرین آمار و اطلاعات بیماری کرونا در استان، تشریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا در استان هرمزگان، یک هزار و ۴۷۸ بیمار با تشخیص بیماری حادتنفسی تاکنون به بیمارستان مراجعه کرده اند، که یک هزار و ۲۷۹ نفر از این تعداد ترخیص شده اند و از تعداد یک هزار و ۲۰۴ نفر به دلیل مشکوک بودن نمونه گیری شده که نتیجه آزمایش ۹۲۷ نفر نیز منفی اعلام شده است. 

حسین فرشیدی در بخش دیگری از سخنان خود افزود:  آمار کرونایی مثبت در استان هرمزگان به ۲۴۱ نفر افزایش پیدا کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ، تعداد ۷ نفر در استان شامل ۴ نفر از بندرعباس، ۲ نفر در پارسیان و یک نفر از میناب بود که به شمار کرونایی مثبت جدید در هرمزگان اضافه شده که ۲۰۵ نفر از این تعداد با بهبود وضعیتشان ترخیص شدند و  در حال حاضر نیز ۱۸ بیمار حاد تنفسی نیز بستری هستند. 

وی با اشاره به اینکه متوسط سن مبتلایان به کرونا بالای ۶۰ سال است؛ اظهار کرد: متاسفانه طی روز اخیر یکی از بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان حاجی آباد (خانم ۵۰ ساله) جان خود را از دست داد و شمار فوتی ها بر اثر کرونا در استان به ۱۸ نفر افزایش یافت.

شایان ذکر است؛ بندرعباس با ۱۲۴ مورد، کیش با ۴۳ مورد، میناب با ۲۵ مورد، قشم ۲۱ مورد، بندر لنگه ۷ مورد، حاجی آباد ۶ مورد ، رودان ۶ مورد ، پارسیان ۴ مورد ، بستک ۳ مورد، بندر خمیر ۱ مورد و جاسک ۱ مورد نیز توزیع ویروس کرونا مثبت در استان هرمزگان را شامل می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها