موج
کدخبر : ۳۲۴۸۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324880

استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: فعالیت واحدهای صنعتی و معدنی استان یزد منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی است و پایش کارگران واحدهای صنعتی و معدنی با جدیت در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمد علی طالبی استاندار یزد گفت: نگرانی جدی برای افزایش آمار مبتلایان به بیماری کرونا ، هفته جاری و نیز آینده در استان وجود دارد و برای پیشگری از آن همچنان به همکاری مردم نیاز است.

طالبی با اشاره به اینکه همکاری خوب مردم در هفته گذشته و کاهش ترددها، موجب کاهش روند ابتلا به بیماری شد، افزد: از مردم  می‌خواهم همکاری خود را برای ماندن در منزل ادامه دهند و از ترددهای غیرضروری با توجه به نیمه شعبان خودداری کنند.

وی اظهار کرد: شیوه نامه فعالیت برای بازگشایی احتمالی اصناف از هفته آینده در حال تدوین است تا تمامی فعالیت ها در چارچوب موازین بهداشتی صورت گیرد. 

این مسوول گفت: مواردی در کمیته اقتصادی ستاد کرونا برای حمایت از اصناف و کسب و کارهای متضرر از این  بیماری به تصویب رسید.

طالبی افزود: علاوه بر تدابیر ملی، در قالب کمیته ای در استان یزد پیگیری های ویژه ای برای حمایت از اصناف ( در حوزه های مالیاتی، تسهیلات بانکی و مطالبات دستگاه های خدمت رسان) خواهیم داشت. 

استاندار یزد گفت: برای حمایت از اصنافی که در لیست حمایتی دولت نیستند، پیگیری هایی را صورت خواهیم داد و همچنین پیشنهادات خود را برای کمک و حمایت بیشتر اصناف به منظور اجرا در سطح ملی به مرکز منتقل می‌کنیم. 

طالبی بیان کرد: فعالیت واحدهای صنعتی و معدنی استان یزد منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی است و پایش کارگران واحدهای صنعتی و معدنی با جدیت در حال انجام است. 

وی اظهار کرد: باید با همکاری سازمان‌های خیری و مردم نهاد و دستگاه‌های مرتبط، شاهد ساماندهی و یکپارچگی در زمینه ارائه کمک های خیری باشیم.

این مسوول تصریح کرد: به پیشنهاد استان تصمیم‌های  خوبی برای درمان اتباع بیگانه  در کشور گرفته شد و بر این اساس اتباع مبتلا به بیماری کرونا بدون دریافت هزینه درمان می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها