موج
کدخبر : ۳۲۴۷۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324724

عبدالمجید جلالی در گفتگو اختصاصی با موج عنوان کرد؛

رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان از دولت خواستار توجه ویژه به اصناف و پرداخت بیمه بیکاری کارگران تا سه الی چهار ماه آینده شد.

عبدالمجید جلالی، رئیس اتاق اصناف  مرکز استان هرمزگان در گفتگو اختصاصی با خبرگزاری موج در رابطه با طولانی شدن زمان قرنطینه اصناف استان هرمزگان بیان داشت: تصمیم گیری برای بازگشایی اصناف بر عهده ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا است و باید منتظر اعلام این ستاد برای زمان بازگشایی اصناف باشیم.

وی ادامه داد: ما دو گروه صنف داریم، صنوف ضرور و غیر ضرور که گروه صنوف ضرور باز هستند و نیاز های ضروری مردم اعم از لوازم بهداشتی و ضدعفونی کننده، مواد غذایی و پروتئینی را تامین می کنند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان هرمزگان به انتظارات اصناف هرمزگان از دولت، اشاره کرد و گفت: ما انتظار داریم در این شرایط بحرانی که هفتاد درصد صنوف تعطیل هستند و کارگران در قرنطینه های خانگی به سر می برند، دولت هر واحد صنفی را مانند یک کارمند دولت ببیند.

وی در پایان به راه اندازی سامانه ثبت بیمه بیکاری کارگران اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به پرداخت حق بیمه بیکاری کارگرانی که شامل قانون کار هست، انتظار داریم حق بیمه کارگران تا سه الی چهار ماه آینده پرداخت شود.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها