موج
کدخبر : ۳۲۴۵۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324549

سخنگوی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا کرمانشاه گفت: تاکنون در کرمانشاه 245 نفر به ویروس کرونا در استان کرمانشاه مبتلا شده‌اند که از این تعداد 29 نفر فوت‌شده و 1103 نفر بهبودیافته‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ابراهیم شکیبا ضمن تأکید بر مشارکت همه‌جانبه در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به‌منظور پیشگیری از شیوع کرونا در کرمانشاه در روزهای آتی، ابراز داشت: تاکنون 1252 نفر از بیماران با علائم تنفسی در مراکز درمانی استان کرمانشاه از شروع اپیدمی کرونا بستری‌شده‌اند و خوشبختانه 1103 نفر نیز ترخیص شده‌اند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در کرمانشاه بابیان این مطلب که در حال حاضر 120 نفر در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند، خاطرنشان ساخت: اجرای مداوم طرح ملی فاصله‌گذاری اجتماعی در روزهای پیش رو به‌نوبه خود می‌تواند کرونا را در مراکز بهداشتی و درمانی کرمانشاه تحت کنترل داشته باشد.

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تأکید کرد: شهروندان به‌منظور قطع هر چه سریع‌تر زنجیره شیوع کرونا در کرمانشاه می‌بایست، طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را بخصوص به‌شدت رعایت کرده و از رفت‌وآمد در سطح شهرها و مراکز پرجمعیت جدا خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها