موج
کدخبر : ۳۲۴۴۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324455

جانشین انتظامی استان یزد گفت: 13 فروردین هیچ فردی اجازه خروج از گیت‌های غربالگری را نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سرهنگ محمدرضا هاشمی‌فر جانشین انتظامی استان یزد گفت: از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاکنون ۳۰ دستگاه خودرو متخلف توقیف شد و ۴۷۰ مورد دیگر اعمال قانون و تذکر نسبت به ترددهای غیرضروری دریافت کردند.

وی با بیان اینکه پلیس با استفاده از ابزار هوشمند تمامی معابر را زیر پوشش کنترل قرار داده افزود: تاکنون این تعداد مورد پیامک تذکر به رانندگان متخلف که ترددهای غیرضروری داشتند ارسال شد.

وی در خصوص تردد موتورسیکلت‌سواران در سطح شهر اظهار کرد: وسیله نقلیه افرادی که با موتورسیکلت قصد تردد در سطح شهر را داشته باشند توقیف خواهد شد و به هیچ عنوان به هیچ فردی اجازه خروج از گیت‌های غربالگری را نخواهیم داد.

جانشین انتظامی یزد گفت: همکاری خوب شهروندان با پلیس و یگان‌های امدادی و خدماتی در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و حفظ سلامت افراد جامعه جای تقدیر دارد.

هاشمی‌فر افزود:  تا پانزدهم فروردین‌ماه جاری ممنوعیت تردد در ورودی و خروجی شهرها را در سطح استان خواهیم داشت به گونه‌ای که فقط به کادردرمانی، بیماران خاص، واحدهای امدادی و کارگران شرکت‌های فعال با داشتن مجوز و کارت شناسایی اجازه تردد داده خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها