موج
کدخبر : ۳۲۴۱۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324128

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم خبرداد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته و تا ساعت ۱۴ امروز شنبه، ۱۶۶ تن در مراکز درمانی با تشخیص احتمالی ابتلا به کرونا پذیرش شدند که ۵۱ نفر از این تعداد در بخش‌های بیمارستان‌ها بستری و مابقی پس از معاینه و بررسی در بخش اورژانس مراکز با دستورات دارویی و بهداشتی مرخص شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمدرضا قدیر روز شنبه در گفت و گویی اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ، ۵۴ تن از بیماران بستری در مراکز درمانی این استان پس از  بهبودی نسبی توسط پزشکان معالج ترخیص شده‌اند.

وی با تاکید بر اهتمام مردم برای مشارکت در ثبت اطلاعات خود در سامانه سلامت اظهار داشت: همگان باید در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام کرده تا شاهد متوقف کردن ویروس کرونا باشیم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم، اظهار داشت: مراکز بیمارستانی و پایگاه‌های بهداشتی استان طبق برنامه و در راستای تکالیف محوله از سوی ستاد کروناویروس دانشگاه علوم پزشکی قم آماده خدمت رسانی به بیماران و شهروندان در همه حوزه‌های بهداشتی و درمانی هستند و از مردم نیز انتظار است با رعایت مسائل بهداشتی و حضور در منازل، کادر بهداشت و درمان استان را همراهی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها