موج
کدخبر : ۳۲۴۱۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324106

حسن خانجانی خبر داد:

دادستان همدان با اشاره به مرخصی رفتن زندانیان همدان از اجرای با قدرت و جدی طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط نهادهای مسوول خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، حسن خانجانی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان با اشاره به مرخصی رفتن زندانیان همدان و بیان اینکه هیچگونه مشکل امنیتی در زندان های این استان رخ نداده است افزود: تسهیل فرایند ارائه مرخصی به زندانیان یکی از عوامل اصلی پیشگیری از بروز هر گونه نارضایتی در داخل زندان ها بود.

وی گفت: به دنبال شیوع کرونا و به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس در زندان‌ها، ۲ هزار و ۳۳۰ زندانی به مرخصی رفتند.

وی افزود: با توجه به در نظر نگرفتن شرایط سختگیرانه تعداد زیادی از زندانیان توانستند از این مرخصی استفاده کنند و شماری هم به علت ناتوانی در تامین کفیل نتوانستند به مرخصی بروند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان همدان ادامه داد: اعطای مرخصی به زندانیان پیش از صدور بخشنامه از سوی رییس قوه قضاییه به دادستان های شهرستان ها ابلاغ شده است و شمار زیادی هم اینک در مرخصی به سر می برند.

خانجانی اضافه کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط نهادهای مسوول با قوت و جدیت اجرایی شده و در صورت بی توجهی افراد با این طرح و درگیری با مجریان و ماموران، دستگاه قضایی با جدیت برخورد می کند.

وی گفت: دستورالعمل اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی توسط اصناف و رسانه ها به اطلاع عموم مردم رسیده است و همه باید نسبت به اجرای این طرح مسوولان را یاری دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها