موج
کدخبر : ۳۲۴۰۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324073

سخنگوی ستاد مدیریت و مقابله با کرونا کرمانشاه گفت: تاکنون در کرمانشاه 207 نفر به ویروس کرونا در استان کرمانشاه مبتلا شده‌اند که از این تعداد 26 نفر فوت‌شده و 951 نفر بهبودیافته‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ابراهیم شکیبا ضمن تأکید بر مشارکت همه‌جانبه در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی به‌منظور پیشگیری از شیوع کرونا در کرمانشاه، ابراز داشت: تاکنون 1092 نفر از بیماران با علائم تنفسی در مراکز درمانی استان کرمانشاه از شروع اپیدمی کرونا بستری‌شده‌اند و خوشبختانه 951 نفر نیز ترخیص شده‌اند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در کرمانشاه بابیان این مطلب که در حال حاضر 115 نفر در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند، خاطرنشان ساخت: واقع امر این است که به‌رغم رعایت موازین بهداشتی از سوی تقریباً 80 درصد مردم کرمانشاه، تعداد 10 تا 20 درصد مردم خطر شیوع کرونا را جدی نمی‌گیرند و با رفتارهای پرخطر خود سلامت دیگر شهروندان را در هفته‌های آتی به مخاطره می‌اندازند و به همین منظور طرح ملی فاصله اجتماعی باقدرت با متخلفین برخورد خواهد کرد.

معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تأکید کرد: شهروندان به‌منظور قطع هر چه سریع‌تر زنجیره شیوع کرونا در کرمانشاه می‌بایست، طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را به‌شدت رعایت کرده و از رفت‌وآمد در سطح شهرها و مراکز پرجمعیت جدا خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها