موج
کدخبر : ۳۲۳۸۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323866

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران خبر داد:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: بیش از ۲۳۰ واحد صنفی غیرضروری ۵ روز اول امسال در مازندران پلمپ شدند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران ، حسینقلی قوانلو اظهار داشت: علت پلمب واحد‌های صنفی عدم رعایت موازین بهداشتی و عدم رعایت مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا استان مبنی بر تعطیلی واحد‌های غیر ضرور بوده است.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا، همه واحد‌های صنفی سراسر مازندران به جز فروشگاه‌های گوشت قرمز و مرغ، سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، میوه فروشی‌ها و فروشگاه‌های بزرگ عرضه کننده اقلام اساسی خانوار تا تاریخ ۱۵ فروردین ماه تعطیل می‌باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران بیان داشت: بر همین اساس از کلیه متصدیان واحد‌های صنفی تقاضا داریم مصوبات و تصمیمات مسئولین استانی برای جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر ویروس کرونا را رعایت کنند که در غیر این‌صورت واحد‌های صنفی آن‌ها پلمب خواهد شد.

قوانلو ضمن تقدیر از بازاریان و اصناف مازندران تصریح کرد: اصناف ما در برهه‌های مختلف تاریخ انقلاب نشان دادند که همواره همراه و یاور نظام بوده و در این ایام نیز با مساعدت‌های خود جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا بار دیگر پایبندی خود به مردم و نظام را به منصه ظهور رسانده‌اند.

وی همچنین از توزیع حدود 600 هزار عدد ماسک توسط اداره صمت استان برای بیمارستان ها تحویل دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها