موج
کدخبر : ۳۲۳۸۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323810

رییس دانشگاه یزد؛

رییس دانشگاه یزد گفت: تداوم فعالیت‌های آموزشی - پژوهشی دانشگاه ضرورت دارد و توسعه آموزش‌های مجازی در دانشگاه همگام با سایر دانشگاه‌های پیشرو مصداق تبدیل تهدیدها به فرصت است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، قاسم بریدلقمانی رییس دانشگاه یزد در نشست کمیته راهبری آموزش مجازی این دانشگاه که به صورت مجازی و از طریق سامانه سامیاد برگزار شد، با تأکید بر اهمیت نقش دانشگاهیان در شرایط کنونی کشور و ضرورت تداوم فعالیت‌های آموزشی - پژوهشی دانشگاه، توسعه آموزش‌های مجازی در دانشگاه همگام با سایر دانشگاه‌های پیشرو را مصداق تبدیل تهدیدها ویروس کرونا به فرصت دانست.

وی گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در توسعه آموزش‌های مجازی در دانشگاه ارائه کرد و بر لزوم استفاده از سامانه سامیاد به عنوان تنها بستر برگزاری کلاس‌های مجازی دانشگاه تاکید شد.

در این نشست مقرر شد پهنای باند و بستر سخت افزاری مورد نیاز برای برگزاری دروس نظری از طریق این سامانه تأمین شود تا در صورت عدم امکان برگزاری کلاس‌های حضوری پس از تعطیلات نوروز، کلاس‌های نظری دانشگاه، مطابق برنامه آموزشی دانشگاه، به صورت مجازی و برخط از طریق سامانه سامیاد برگزار شود.

در این نشست با قدردانی از اعضای هیأت علمی و دانشجویانی که تاکنون نسبت به برگزاری کلاس‌های مجازی اقدام کرده‌اند، از سایرین نیز تقاضا شد از فرصت تعطیلات نوروزی برای تشکیل گروههای درسی در سامانه سامیاد و تکمیل ساختارهای لازم برای برگزاری کلاس‌های مجازی استفاده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها