موج
کدخبر : ۳۲۳۷۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323781

استاندار کردستان:

استاندار کردستان ضمن تشکر از کادر درمان در استان کردستان گفت: زمانی میتوانیم ویروس کرونا را شکست دهیم که مردم توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند وبه آن عمل نمایند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا ظهر امروز چهارشنبه در مراسم آغاز رزمایش عملیاتی دفاع بیولوژیکی شهدای مدافع سلامت در ورزشگاه 22 گولان سنندج از خدمات و تلاش‌های تمام دستگاه‌ها بویژه دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمانی برای مقابله با ویروس کرونا تقدیر کرد و اظهار داشت: در این مقطع زمانی که دستگاه‌ها از جمله سپاه پای کار آمده‌اند از مردم نیز درخواست می‌کنیم همکاری لازم را داشته باشند.

وی لازمه عبور از بحران کرونا را همدلی بین مردم و ارگان‌های مختلف دانست و افزود: بیشتر از هر مجموعه، گروه و نهادی خود مردم باید تلاش کنند و مراقبت بیشتری برای پیشگیری از گسترش شیوع این بیماری بکار گیرند که مهمترین راه برای قطع زنجیره انتقال این ویروس، در خانه ماندن است.

استاندار کردستان تاکید کرد: اگر قرار باشد همه تلاش کنند ولی افرادی نسبت به این موضوع بی توجه باشد، در مقابل این ویروس موفق نخواهیم بود پس زمانی تلاش‌ها اثرگذار است که مردم بهداشت فردی و توصیه های دانشگاه علوم پرشکی را جدی بگیرند و به آن عمل کنند.

مرادنیا از مردم خواست در تجمعات و مکان‌های شلوغ حضور نداشته باشند و یادآور شد: به مردم توصیه می‌کنم برای اینکه عزیزان خود را حفط کنیم، این مشکل را جدی بگیریم و کنار هم و با خودمراقبتی، بیماری را شکست دهیم.

وی اضافه کرد: سپاه مثل همیشه در همه صحنه‌ها چه در جنگ، سیل و زلزله در صف مقدم خدمت رسانی حضور داشته و امروز هم در کنار مردم است و ضمن مقابله با کرونا، به خانواده های حاشیه شهرها و کسانی که مشکل اقتصادی دارند نیز کمک می‌کند که این عمل سپاه قابل تقدیر است.

استاندار کردستان به انتخاب شعار امسال از جانب مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید اشاره کرد و گفت: همه باید بعد از عبور از بحران کرونا، برای رونق و جهش تولید در استان و توسعه منطقه همکاری و مشارکت حداکثری داشته باشیم.

رزمایش و عملیات دفاع بیولوژیکی تحت عنوان شهدای سلامت به منظور مقابله با بحران کرونا با حضور تجهیزات خودرویی سپاه بیت‌المقدس کردستان در ورزشگاه 22 گولان سنندج برگزار شد، هدف از انجام این عملیات، پاکسازی محیط‌های آلوده و دفاع از مردم در برابر ویروس مهاجم کرونا است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه این عملیات در ادامه اقدامات سپاه برای مقابله با کرونا است، افزود: امروز تجهیزات خودرویی نقاط پیش بینی شده شهر سنندج از جمله میدان بار، پایانه حمل و نقل، خیابان طالقانی، میدان آزادی و فرودگاه را ضدعفونی می‌کنند.

سردار سیدصادق حسینی با اشاره به اینکه این کار در شهرستان های دیگر استان نیز انجام می‌شود، یادآور شد: در کنار این کار، هر شب سپاه در تمام شهرها اقدام به پاکسازی و سم زدایی مناطق مختلف شهری می‌کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها