موج
کدخبر : ۳۲۳۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323659

سرهنگ محمدرضا محمدی اعلام کرد:

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از جریمه بیش از 30 هزار خودرو در اصفهان با اعمال طرح زوج و فرد طی چهار روز گذشته در اصفهان خبر داد.

سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با اشاره به جریمه بیش از 30 هزار خودرو در اصفهان اظهار کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا طرح زوج و فرد از درب منازل همه روزه در استان اصفهان اجرا شده است.

وی گفت: طرح زود و فرد از درب منازل در تمامی روزها و حتی ایام تعطیل از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب در اصفهان وجود دارد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با اشاره باینکه طرح زوج و فرد تا پایان مصوبه ستاد مبارزه با کرونا استان اصفهان برقرار است،افزود: این محدودیت شامل کادر درمانی از جمله پزشکان و پرستاران دراستان نخواهد بود.

ممنوعیت تردد خودروها در روز ۱۳ فروردین ماه در اصفهان

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: در روز سیزدهم فروردین ماه تردد خودرو ها در سطح شهر اصفهان ممنوع است و مشمول جریمه سنگین توسط ماموران پلیس و دوربین‌های نظارتی می شوند.

سرهنگ محمدرضا محمدی تاکید کرد: هر خودرویی که در روز 13 فروردین ماه در شهر تردد داشته باشد مشمول جریمه سنگین می شوند، بنابراین از شهروندان درخواست داریم برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و حفظ سلامت خود و دیگران  در خانه بمانند.

ممنوعیت توقف هرگونه خودرو در حاشیه زاینده رود

سرهنگ محمد رضا محمدی اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا توقف هرگونه وسیله نقلیه در حاشیه زاینده رود و پل های تاریخی بدون حضور راننده تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

وی تاکید کرد: درصورت مشاهده وسایل نقلیه در مسیر رودخانه زاینده رود و پل های تاریخی شهر اصفهان ماموران این پلیس ضمن اعمال قانون ، آن ها را به پارکینگ انتقال خواهند داد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با بیان اینکه هدف از اعمال تدابیر سخت گیرانه برای تردد و توقف وسایل نقلیه در سطح شهر  حفظ سلامت شهروندان و کمک به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا است،  گفت: از شهروندان می خواهیم با ماموران پلیس همکاری لازم را به عمل آورده و از آوردن خودروهای شخصی خود به هسته مرکزی شهر خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها