موج
کدخبر : ۳۲۳۵۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323533

طی 24 ساعت گذشته؛

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از مثبت شدن جواب آزمایش کرونای ۲ مورد مشکوک در استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبرداد و گفت: شمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در این استان به ۱۴۸ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، محمود حسین پور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در  تشریح آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در استان هرمزگان اظهار کرد: از زمان شروع اپیدمی کرونا تاکنون ۹۹۳ نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های هرمزگان بستری شدند که ۸۴۸ مورد ترخیص شدند.

وی با بیان اینکه از ۶۱۵ نفر از موارد مشکوک تست کرونا گرفته شد، افزود: ۱۴۸ نفر از این افراد به بیماری کووید ۱۹ مبتلا می باشند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۲ مورد به مبتلایان کرونا در استان اضافه شد، افزود:  طی ۲۴ ساعت گذشته فوتی بیماران کووید ۱۹ در استان نداشتیم و در مجموع ۱۲ نفر در استان هرمزگان قربانی داشته است.

حسین پور با اشاره به اینکه ۱۳۰ نفر از بیماران کووید ۱۹ استان پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند، عنوان کرد: هم اکنون شش بیماری کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.

وی افزود: ۷۶ نفر در بندرعباس، ۱۴ نفر در قشم، ۳۱ نفر در کیش، ۲ نفر در پارسیان، ۲ نفر در بستک، ۵ نفر در بندرلنگه، ۳ نفر در رودان، ۱۰ نفر میناب، حاجی آباد ۳ نفر، ۱ نفر بندرخمیر و جاسک ۱ نفر به کرونا مبتلا شده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها