موج
کدخبر : ۳۲۳۴۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323490

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند با اشاره به تدوین اسناد توسعه‌ای استان گفت: سیاست‌ها و راهبردهای توسعه‌ای استان در راستای تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده مبنی برجهش تولید تبیین خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه ضمن اشاره به نام‌گذاری سال 1399 توسط مقام معظم رهبری و رهنمود ایشان مبنی برجهش اقتصادی و تولید اظهار داشت: اسناد اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و اشتغال استان کرمانشاه با افق 1400 تهیه‌شده و بر این اساس به‌منظور تحقق جهش اقتصادی در کرمانشاه از تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود در بخش دولتی و خصوصی استفاده خواهیم کرد.

استاندار کرمانشاه افزود: علی‌رغم مشکلات عدیده‌ی سال گذشته؛ خوشبختانه موفق شده‌ایم روند کاهشی نرخ بیکاری استان کرمانشاه را تداوم بدهیم و بر اساس آمار و مستندات ارائه‌شده 3 درصد هدف‌گذاری کاهش نرخ بیکاری تحقق‌یافته و با ایجاد 22 هزار شغل خالص گامی مؤثر در مسیر پیشرفت و توسعه استان برداشته‌شده که به‌یقین نتیجه همراهی و همدلی مردم و مسئولین است.

وی فرمایش و تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر سرعت در رونق اقتصادی و ایجاد جهش تولید با 10 برابر کردن تلاش‌ها را خاطرنشان ساخت و بیان داشت: در این مسیر با ورود سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، ظرفیت‌های ویژه‌ی استان کرمانشاه ازجمله دارا بودن مرزهای رسمی با کشور عراق امکان توسعه و جهش تولید با رویکرد افزایش صادرات نیز میسر است.

مقام ارشد استان در خاتمه به کلیه مدیران دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد برای تحقق جهش تولید آمادگی کامل را داشته باشند و با تسهیل گیری، رفع موانع و کاهش بوروکراسی اداری زمینه حضور بیشتر بخش خصوصی را فراهم و از تمامی ظرفیت‌های موجود نیز استفاده نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها