موج
کدخبر : ۳۲۲۹۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322973

سردار غلامرضا جعفری؛

فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف ۲۱ هزار و ۲۳۲عدد مواد محترقه در میناب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، سردار غلامرضا جعفری  فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در پی کسب اخبار و اطلاعات مبنی بر فروش مواد محترقه توسط بعضی از صنوف، با توجه به در پیش بودن چهارشنبه آخرسال با هدف ایجاد محیطی امن برای شهروندان و پیشگیری از هرگونه خطرات احتمالی موضوع برخورد با عرضه کنندگان مواد محترقه بصورت ویژه در دستور کار مأموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی شهرستان میناب قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا ۴۰ واحد صنفی مورد بازرسی قرار گرفت که از یک واحد خرازی تعداد ۲۱ هزار و ۲۳۲ عدد مواد محترقه غیر مجاز کشف و دو نفر در این رابطه دستگیر شدند.

جعفری با اشاره به اینکه پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و متهمین به دادسرا معرفی شدند، خاطر نشان کرد: در راستای پیشگیری از بروز خطرهای احتمالی مواد محترقه و منفجره ، طرح تشدید برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه در دستور کار پلیس استان قرارگرفته است.

فرمانده انتظامی هرمزگان در پایان با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس در جامعه از شهروندان خواست کرد در خانه بمانند و از تجمع در معابر و کوچه ها و استفاده از مواد آتش زا و محترقه جدا خودداری کنند و چنانچه پلیس فردی را در این خصوص دستگیر کند با هماهنگی دستگاه قضایی تا پایان تعطیلات نوروزی در قرنطینه نگهداری خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها