موج
کدخبر : ۳۲۲۹۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322927

با حضور فرماندار خمینی شهرانجام شد؛

فرماندار خمینی شهر در مراسم تودیع و معارفه رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر از زحمات سید ابراهیم موسوی قدردانی نمود و محمد حسین محمدی فشارکی را به عنوان رییس جدید معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، محمود مسلم زاده در این مراسم اظهار کرد:شهرستان خمینی شهر سختی های خاص خود را دارد و از شهرستان هایی است که تاثیرگذار بوده و بر کل کشور اثر دارد.

وی بیان کرد: خمینی شهر با وجود ۲۳ هزار شهید و دویست و سی ودو هیات شهرستانی است که در تمامی زمینه ها سرآمد است.

فرماندار شهرستان با اشاره به موزاییک بودن شهرستان خمینی شهر  با استان اصفهان افزود: این امر موجب  شده شهرستان خمینی شهردر بسیاری موارد نادیده گرفته شود.

مسلم زاده تصریح کرد: واقعیت امر این است که خمینی شهر در بحث فرهنگ باید فعالیت های بیشتری در آن انجام شود هرچند امور فرهنگی زمان بر است.

وی با توجه به خیر بودن شهرستان ابراز کرد: با توجه به سرانه شهرستان در موارد مختلف از جهات شادی و نشاط نیز مردم به مکانهای فرهنگی و تفریحی نیاز مبرم دارند.

فرماندار شهرستان خمینی شهر خاطرنشان کرد: دستگاه فرهنگ و ارشاد اسلامی نیاز به مدیریت جامع دارد چون از ارگانهایی است که از کمترین امکانات برخوردار است و باید با تعامل دیگر دستگاه ها امور مختلف فرهنگی شهرستان  را اداره کند.

محمود مسلم زاده گفت:امیدواریم رییس جدید بتواند از ظرفیت شهرستان استفاده های لازم را در جهت رشدو توسعه فرهنگ شهرستان به کار گیرد.

سید ابراهیم موسوی که ریاست پیشین اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان را عهده دار بود در ادامه بیان کرد: لازم به ذکر است که فرهنگ از مقوله های مهم کشور است و در مدت این چند سال در حد توان کارهای فرهنگی را برای شهرستان انجام داده ایم.

وی افزود: فعالیتهایی که طی مدت شش سال در شهرستان انجام شده است خدماتی بود که با همکاری دستگاه ها ی مختلف شهرستان به مردم ارائه شد و از کمبودها و کاستی ها از محضر مردم فهیم شهرستان عذر خواهی می کنم.

محمدحسین محمدی فشارکی رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر نیز در ادامه گفت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به مردم شهرستان خمینی شهر را پیدا کرده ام و هم افزایی دستگاه ها و خیرین فرهنگی از جمله مواردی است که در دستور کار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرار خواهد گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها