موج
کدخبر : ۳۲۲۸۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322868

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه گفت: خانواده‌های متوفی بر عدم تجمع و برگزاری سریع مراسم تشیع و تدفین توجه داشته باشند و از همراه آوردن گروه‌های سنی پرخطر به مراسم تشیع و تدفین خودداری نمایند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه،مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به شیوع گسترده کرونا در کرمانشاه و ممنوعیت تجمعات، هفته گذشته تصمیم گرفته شد که آیین پنجشنبه غریبان و آخر سال در آرامستان کرمانشاه برگزار نگردد.

وی افزود: پنجشنبه گذشته این تصمیم اجرا شد و از ورود به محوطه آرامستان جلوگیری به عمل آمد که جا دارد از همکاری شهروندان فهیم کرمانشاه که با عدم مراجعه به مجموعه شهرداری کمک کردند تشکر کرد.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود همشهریان در اجرای تصمیم ممنوعیت تردد در آرامستان در پنجشنبه آخر سال نیز همین همکاری را با مجموعه شهرداری داشته باشند.

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری کرمانشاه ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغداری که در این ایام عزیزی را از دست می‌دهند، افزود: خانواده‌های گرامی متوفی بر عدم تجمع و برگزاری سریع مراسم تشیع و تدفین توجه داشته باشند و از همراه آوردن گروه‌های سنی پرخطر مانند خردسالان و افراد کهن‌سال به مراسم تشیع و تدفین خودداری نمایند.

وی در پایان افزود: با توجه به خطرات احتمالی شیوع کرونا، مراسمات سال‌تحویل و سفره ‌هفت‌سین در مزار شهدا امسال برگزار نمی‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها