موج
کدخبر : ۳۲۲۷۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322796

بهروز مهدلو خبر داد:

مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان از تمدید مهلت پرداخت و بخشودگی جرایم مالیاتی تا پایان خرداد سال 99 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، بهروز مهدلو با اشاره به تمدید مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی گفت: در پی شیوع ویروس کرونا هیئت های حل اختلاف تا پایان فروردین سال آینده لغو شد.

وی افزود: سازمان امور مالیاتی در راستای حمایت از صاحبان کسب و کار اقداماتی در پیش گرفته و برای عبور از شرایط موجود همراه مردم است.

بهروز مهدلو اضافه کرد: مصوب کردیم که واحدهای تولیدی که پیش از این می توانستند با پرداخت اصل مالیات و جرائم غیرقابل بخشودگی و ۱۰ درصد جرائم قابل بخشودگی تا پایان اسفند مشمول ۹۰ درصد تخفیف شوند، بتوانند تا پایان خرداد سال آینده از این تسهیلات استفاده کنند، همچنین واحدهای غیرتولیدی نیز که قبلا مشمول ۸۰ درصد بخشودگی بودند شامل تمدید زمان بخشودگی شده اند.

وی افزود: مودیانی که تا ۱۲ بهمن سال جاری مبلغ مالیاتشان قطعی شده بود و با فرصت پرداخت یک ماهه ۱۰۰ درصد جرائم آنها بخشیده می شد نیز می توانند تا پایان خرداد سال آینده از شرایط قبلی استفاده کنند و ما زمان را برای آنها تمدید کردیم.

مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: با توجه باینکه با شیوع ویروس کرونا اکثر مشاغل که روی بازار شب عید خود حساب کرده بودند، متضرر شده اند سازمان امور مالیاتی در محاسبه مالیات سال ۱۳۹۸ به این موضوع توجه خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها