موج
کدخبر : ۳۲۲۷۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322742

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از آماده ومهیا بودن زیر ساختهای لازم برای ارائه خدمات سوختی به هم استانیها خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، عبدالله‌ گیتی منش شامگاه امروز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و فرهنگ‌سازی صورت گرفته مبنی بر کاهش تردد شهروندان خوشبختانه مالکین مجاری عرضه، مصرف کنندگان عمده‌، واحدهای تولیدی و صنعتی، خانوارهای نفت سفید سوز و غیره می‌توانند با مراجعه به پرتال اینترنتی این شرکت نسبت به ثبت درخواست سوخت مورد نیاز خود در سامانه‌های اینترنتی مشخص شده اقدام نمایند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان تصریح کرد: سهمیه نفت سفید خانوارها نیز به صورت فصلی بر روی کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب شارژ می‌شود و نیازی به مراجعه این عزیزان به نواحی 9 گانه منطقه برای دریافت کالابرگ نفت سفید نیست.

وی ضمن تکذیب تعطیلی مجاری عرضه منطقه با توجه به شیوع ویروس کرونا اعلام کرد: 77 باب جایگاه عرضه فرآورده‌های نفتی و 52 باب جایگاه سی.ان.جی در استان فعال هستند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان، از همکاری بسیار خوب مالکین مجاری عرضه منطقه با این شرکت در خصوص ضد عفونی و گندزدایی کردن روزانه مجاری عرضه، تهیه ماسک و دستکش برای پرسنل جایگاه، تعبیه و نصب بسته‌های دستکش یک بار مصرف برای استفاده شهروندان در زمان سوختگیری و غیره تشکر و قدردانی کرد.

گیتی‌منش همچنین به اقدامات صورت گرفته در خصوص هماهنگی و تعامل با سازمان صمت و دانشگاه علوم پزشکی استان در خصوص تهیه مواد ضد عفونی، ماسک، دستکش و دیگر اقلام مورد نیاز مالکین مجاری عرضه منطقه اشاره کرد و خواستار توجه ویژه شهروندان به رعایت نکات بهداشتی در هنگام حضور در مجاری عرضه منطقه شد.

وی اضافه کرد: حتی‌المقدور در زمان حضور در جایگاه برای دریافت سوخت دستکش یک بار مصرف به همراه داشته باشند.

این مقام مسوول همچنین خواستار عدم پرداخت نقدی بهای فرآورده توسط شهروندان در زمان سوختگیری در مجاری عرضه منطقه شد و اظهار داشت: در همه جایگاه‌های عرضه سوخت زیرساخت الکترونیکی پرداخت وجه مهیا و نصب شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها