موج
کدخبر : ۳۲۲۶۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322678

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان از تعطیلی صنوف وبازار در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمد فلاحی ظهر امروز یکشنبه با بیان این مطلب اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد مدیریت بحران استان و ابلاغ سازمان صنعت،  معدن و تجارت کردستان تمام پاساژهای سطح شهر، قهوه‌خانه‌ها، بنگاه‌های خرید و فروش خوردو و املاک بخاطر پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

وی اضافه کرد: همچنین مقرر شده تمام دستگاه‌های اجرایی استان به غیر از دستگاه‌های خدمات رسان و مجموعه بهداشت و درمان با اولویت عدم حضور بانوان از یک سوم جمعیت انسانی خود در روزهای کاری استفاده کنند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کردستان افزود: طبق تصمیمات این ستاد شهرداری‌ها با همکاری دستگاه‌های ذیربط موظف به جمع آوری دست‌فروشان از سطح خیابان‌ها شدند که این اقدام هم اکنون در سنندج انجام شده و در بقیه شهرستان‌ها نیز در حال اجرا است.

فلاحی یادآور شد: همچنین دستگاه های خدمات رسان مانند شرکت گاز، برق، آب و فاضلاب تا پایان اردیبهشت 99 علاوه بر اینکه حق قطع انشعاب هیچ کدام از مشترکان خود بخاطر عدم پرداخت قبوض را ندارند در این مدت نیز کنتورخوان‌ها به درب منازل مشترکان مراجعه نخواهند کرد.

وی افزود: همچنین در این مدت مراکز خدمت رسانی همچون دستگاه های خدمات رسان، شهرداری ها، مراکز بهداشتی و درمانی، نانوایی ها و فروشگاه زنجیره ای برای تامین نیاز و مایحتاج عمومی باز بوده و به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها