موج
کدخبر : ۳۲۲۵۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322551

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از دستگیری عامل شایع پراکنی پیرامون ویروس کرونا در شهرضا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ صادق کاظم زاد گفت: فردی که با انتشار مطالب غیر واقعی پیرامون نحوه انتقال ویروس کرونا به کشور در فضای مجازی باعث تشویش اذهان عمومی شده بود توسط پلیس فتای شهرضا دستگیر شد.

وی افزود: کارشناسان پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی شهرستان شهرضا حین رصد و پایش فضای مجازی با یک صفحه ناشناس در شبکه اجتماعی اینستاگرام مواجه شدند که اقدام به انتشار مطالب غیر واقعی پیرامون نحوه انتقال ویروس کرونا به کشور و... می کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه مطالب این صفحه، باعث تشویش اذهان عمومی شده بود موضوع با حساسیت ویژه ای از سوی کارشناسان پلیس فتا پیگیری و سرانجام با بکارگیری یکسری اقدامات علمی و تخصصی دائر کننده این صفحه که عامل اصلی شایعه پراکنی در فضای مجازی بود شناسایی و در یک عملیات ضربتی با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی گفت: از مردم می خواهیم اخبار مربوط به بیماری کرونا را از طریق رسانه های معتبر و رسمی کشور پیگیری کرده و به شایعات غیر واقعی که به صورت مغرضانه در فضای مجازی منتشر و با این کار سلامت روانی مردم را به خاطر می اندازند اعتنا نکنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها