موج
کدخبر : ۳۲۲۵۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322535

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در کرمانشاه گفت: از 71 نفر بیمار مشکوک به کرونا در کرمانشاه که بستری‌شده‌اند، تاکنون 461 نفر بهبودیافته و متأسفانه تاکنون 10 نفر جان‌باخته‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، ابراهیم شکیبا در خصوص آمار بروز مبتلایان به کرونا در کرمانشاه ابراز داشت: بر اساس آمار تاکنون 102 نفر در استان کرمانشاه تست کرونای آن‌ها مثبت اعلام‌شده که از این تعداد متأسفانه 10 تن جان‌باخته و از 571 نفر بستری‌شده تاکنون 461 نفر بهبودیافته‌اند.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در کرمانشاه افزود: از مجموع مبتلایان 44 مورد در شهرستان کرمانشاه، 20 مورد در شهرستان سنقر، 14 مورد در شهرستان کنگاور، در اسلام آبادغرب 9 نفر، گیلانغرب 6 مورد، صحنه 2 نفر، هرسین 2 نفر، جوانرود 2 نفر، سرپل ذهاب دو مورد و در شهرستان پاوه یک مورد به ثبت رسیده است.

رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با رعد شایعه بسته شدن تمامی صنوف به دلیل شیوع کرونا در کرمانشاه، اعلام داشت: تمامی صنوفی که با معیشت و نیاز روزمره مردم در ارتباط هستند، تا 15 فروردین به‌صورت مستمر و با رعایت موازین سلامت‌محور باز هستند و به مردم ارائه خدمت می‌کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها