موج
کدخبر : ۳۲۲۵۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322530

رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران اعلام کرد:

رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران از آمادگی سایت‌های نمایشگاهی کشور برای قرار دادن امکانات خود در اختیار مراجع بهداشتی و امدادی برای کمک به سلامت مردم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی یارمحمدیان با اشاره به لزوم فعالیت همه‌جانبه به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا در سطح کشور گفت: سایت‌های نمایشگاهی کشور آمادگی دارند امروز و در شرایط جدید، در صورت لزوم و احساس نیاز توسط مراجع بهداشتی و امدادی، امکانات خود را برای سلامت مردم در اختیار مراجع ذی‌ربط قرار دهند.

وی اظهارداشت: شرکت‌های نمایشگاهی استان‌های مختلف کشور با توجه به رسالت اجتماعی خود همواره در بحران‌های مختلف همچون سیل و زلزله به یاری مردم و مسئولان شتافته‌اند و شرایط لازم برای خدمت‌رسانی به آسیب‌دیدگان و ستادهای بحران را فراهم آورده‌اند.

یارمحمدیان با تاکید بر اینکه شرکت‌های نمایشگاهی کشور آمادگی کاملی برای کمک به ستادهای پیشگیری از کرونا دارند، افزود: امیدواریم با عمل به پیشگیری‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم و همچنین تلاش‌های متولیان سلامت کشور، این مشکل با کمترین آسیب به مردم عزیزمان پشت سر گذاشته شود و هرچه سریع‌تر شرایط زندگی مردم به حالت عادی باز گردد و حتی نیازی به استفاده از این امکانات وجود نداشته باشد.

رئیس انجمن نمایشگاه‌های ایران یادآور شد: به تمامی فعالان حوزه کسب و کار قول می‌دهیم به محض برطرف شدن ویروس کرونا ، شرایطی فراهم آوریم که نمایشگاه‌ها، رونق اقتصادی را به حوزه تجارت و اقتصاد بازگردانند و در سریع‌ترین زمان ممکن، شرایط مطلوبی برای فعالان اقتصادی ایجاد کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها