موج
کدخبر : ۳۲۲۴۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322476

شهردار اصفهان خبر داد:

شهردار اصفهان از امکان خرید تلفنی از بازارهای کوثر در اصفهان به منظوز پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، قدرت اله نوروزی بیان با اشاره به شیوع ویروس کرونا بیان کرد: طبق هماهنگی با مخابرات تلفن چهاررقمی 3553 برای سفارش تلفنی مشتریان به بازارهای کوثر در نظر گرفته شده تا با ارسال پیام از سوی مردم کالاهای درخواستی آنها با پیک در منازل مشتریان تحویل شود.

وی با اشاره به افزایش ساعات کاری ف روشگاه های کوثر برای جلوگیری از شکل گیری تجمع در فروشگاه ها، اظهار کرد: از امروز ساعت کاری بازار کوثر از هشت صبح تا یازده شب یکسره خواهد بود تا امکانات رفاهی بیشتری برای مردم فراهم و از تجمعات جلوگیری شود.

تسهیلات ویژه خرید برای کادر درمانی شهر اصفهان

شهردار اصفهان افزود: البته این امکان را برای کادر درمانی درگیر کرونا پیش بینی کردیم تا کالاهای مورد درخواست در منازل به آنها تحویل داده شود و 6 ماه بعد وجه را پرداخت کنند.  

وی اظهار کرد: به زودی خرید تلفنی برای تعاونی کارگران و کارمندان شهرداری هم اجرا می شود.

قدرت اله نوروزی گفت: امیدواریم این اقداماتی که همه در کنار هم انجام می دهیم باعث شود این روزها به خوبی بگذرد و روزهای خوبی در پیش داشته باشیم.

شهردار اصفهان همچنین با اشاره به پرداخت حقوق کارکنان و کارگران شهرداری اصفهان، اظهار کرد: تلاش ما مانند سال گذشته این است که در پایان سال هیچ بدهی به کارگران و پرسنل شهرداری نداشته باشیم.

وی ادامه داد: برخی پیمانکاران ممکن است حقوق ها را با تاخیر داده باشند. به مسئولان مربوطه و متولیان امر در شهرداری تذکر می دهم این موضوع را پیگیری کنند، چراکه شهرداری پول را به موقع به پیمانکاران پرداخت می کند و پیمانکاران باید به موقع نسبت به تعهدات خود عمل کنند. 

تعطیلی مراکز تفریحی و مترو در اصفهان

نوروزی در خصوص تعطیلی برخی مراکز افزود: ما همه مکان های تجمع افراد مثل تله کابین، تله سیژ و ناژوان را برای حفظ سلامت مردم تعطیل کردیم.

شهردار اصفهان با بیان اینکه مترو از امروز تا اطلاع ثانوی در راستای حمایت از سلامت مردم تعطیل شد، افزود: این تصمیم برای کاهش احتمال شیوع کرونا گرفته شده است. مردم می دانند، این بیماری چقدر توسعه می یابد و این توسعه به رفتار شهروندان بستگی دارد چراکه رفتار شخصی است که میزان کنترل یا ابتلای شهر را مشخص می کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها