موج
کدخبر : ۳۲۲۲۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-322237

هادی ابراهیمی خبر داد؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، گفت: در راستای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از کرونا، و با توجه به کمبود ماسک و البسه، شرکت تعاونی رشمون، خط تولید خود را در این زمینه راه اندازی کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هادی ابراهیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، در حاشیه بازدید از فعالیت این خط تولید، این اقدام را همکاری و کار جهادی ذکر و اضافه کرد: همه گروهها در بخش‌های گوناگون به مقابله با ویروس کرونا برخاسته‌اند و این شرکت تعاونی نیز با این اقدام سهمی در این اقدام جهادی و مردمی دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان ، اضافه کرد: آمادگی هر گونه همکاری با این واحد تعاونی برای فعالیت بیشتر و کمک به افزایش تولید را داریم.

میترا قاسمی مدیر مجتمع آموزشی و تولیدی رشمون در خصوص فعالیت تولیدی این شرکت تعاونی،  افزود: از آغاز شیوع ویروس کرونا در استان، تاکنون 2000 ماسک تولید شده و روزانه 200 دست گان نیز توسط نیروهای این کارگاه و نیروی داوطلب تولید می شود.

میترا قاسمی افزود: این لباس ها برای آتش نشانان بندرعباس که هر روز معابر عمومی را ضدعفونی می کنند، تولید می شود.

وی اظهارداشت: از سایر بخش ها نیز سفارشات وجود دارد که در صورت تامین مواد اولیه مورد نیاز و حمایت مسئولان، توانایی تولیدات بیشتری را خواهیم داشت.

وی اضافه کرد: در این خط تولیدی 80 نفر نیز روزانه به صورت داوطلب همکاری دارند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها