موج
کدخبر : ۳۲۱۹۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321976

مرتضی رئیسی حسنلنگی خبر داد؛

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان از الکترونیکی شدن فعالیت های آموزش و پرورش هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرتضی رئیسی حسنلنگی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از آن، گفت: با توجه به مشکلات ناشی از بیماری کرونا و تأکید بر عدم خروج خانواده از منزل و همچنین پرهیز از حضور در مکان‌های عمومی، تمام فعالیت حوزه‌ های ستادی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به صورت خدمات الکترونیکی انجام می‌گیرد.

وی افزود: برای این منظور بستر سازی برای راه اندازی میز خدمت مجازی با پوشش کامل فعالیت‌ها شروع شده بود که اکنون این خدمت در مسیر سلامت شهروندان و فرهنگیان فراهم شده است.

رئیسی حسنلنگی ادامه داد: با توجه به اینکه امکانات انواع فعالیت‌های اداری به صورت مجازی فراهم شده است، بهترین راه برای جلوگیری از انتشار ویروس و سلامت بیشتر، پاسخگویی ارباب رجوع از طریق مسیر مجازی است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: فرهنگیان و همشهریان می‌توانند در ساعات اداری مطابق جدول ذیل با ورود به قسمت‌های مختلف سامانه ستادی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان، نسبت به انجام امورات اداری خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.

شهروندان می توانند برای انجام امورات اداری خود می توانند به این آدرس سایت زیر مراجعه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها