موج
کدخبر : ۳۲۱۹۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321946

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خبر داد:

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از لغو مراسم تحویل سال نو در بقاع متبرکه در اصفهان خبر داد.

حجت‌الاسلام محمدحسین بلک در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بیان کرد: امسال به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا  مراسم تحویل سال نو در بقاع متبرکه  اصفهان برگزار نمی‌شود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جهت مقابله با کرونا در بقاع متبرکه گفت: با همکاری خیران مواد مورد نیاز جهت ضد عفونی بقاع متبرکه در استان تأمین و نسبت به ضد عفونی این اماکن مذهبی اقدامات لازم انجام شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان افزود: از دیگر دستورالعمل‌های ابلاغی برای پیگشیری از شیوع کرونا عدم برگزاری نمازهای جماعت در مساجد بود که طی 2 روز گذشته با برگزاری جلساتی این دستورالعمل نیز اجرایی شده است.

حجت‌الاسلام بلک با اشاره به عدم برگزاری تجمعات گفت: همچنین امسال مراسمی مانند اعتکاف در اماکن مذهبی به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس برگزار نشد.

وی ادامه داد: به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا و با توجه به تعدد زائران در اماکن مذهبی صلاح دیده شد همه بقاع متبرکه  و اماکن مذهبی در استان اصفهان تا اطلاع ثانوی تعطیل شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اقدامات انجام شده در ضدعفونی کردن اماکن مذهبی گفت: در سال نو با توجه به شیوع کرونا ویروس مراسم تحویل سال نو در امامزادگان و بقاع متبرکه استان اصفهان برگزار نمی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها