موج
کدخبر : ۳۲۱۹۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321901

ایرج حیدری:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، گفت: فرمانداران باهمکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط با تشدید نظارت ها از احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم جلوگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، ایرج حیدری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، در تشریح این خبر گفت: رعایت مسائل بهداشتی در امر سلامت مردم از اهمیت بسزایی برخوردار است و ضروری است فرمانداران با همکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط بر این امرمهم نظارت کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، در بخش دیگری از سخنان خود افزود: ذخایر مرغ و گوشت استان در وضع مطلوبی قرار دارد و درسطح وسیع در سراسر استان باقیمت مصوب در حال توزیع است.

وی اضافه کرد: گندم ،آرد و برنج مورد نیاز استان به مقدار مورد نیاز تامین و ذخیره سازی شده است ودغدغه ای در این زمینه وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: فرمانداران باهمکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط با تشدید نظارت ها از احتکار اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم جلوگیری کنند.

حیدری با تاکید بر اینکه نظارت بر روند تولید نان توسط نانوایی ها بارعایت مسائل بهداشتی به صورت ویژه از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط دنبال شود، تشریح کرد: واحد‌های مشترک نظارت و بازرسی سازمان صمت و تعزیرات حکومتی به صورت منظم بازار را رصد و پایش می کنند و دغدغه ای در خصوص بازار شب عید استان وجود ندارد.

وی ادامه داد: توزیع میوه شب عید استان درموعد مقرر شروع شود تا مردم بدون دغدغه نسبت به تامین میوه مورد نیاز خود اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها