موج
کدخبر : ۳۲۱۸۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321882

استاندار کردستان خبر داد:

استاندار کردستان از تخصیص یارانه ویژه سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی لوازم مقابله با ویروس کرونا در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهمن مرادنیا پیش از ظهر امروز دوشنبه در بازدید از واحدهای تولیدی مواد ضدعفونی و لباس ایزولە بیمارستانی اظهار داشت: در چند روز گذشته در استان مشکل تامین مواد ضد عفونی کننده وجود داشت اما با پیگیری‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت، صاحبان چند واحد خط تولید خود را تغییر دادند و هم اکنون مشغول تولید مواد ضد عفونی کننده هستند.

وی افزود: در دو روز گذشته این اقلام میان داروخانه‌ها توزیع شده و امروز و فردا هم با نظارت دانشگاه علوم پزشکی مواد ضد عفونی بیشتری در سطح استان توزیع می‌شود.

مرادنیا با بیان اینکه بیشتر استان‌های کشور درگیر بیماری ویروس کرونا هستند، اضافه کرد: هماهنگی  با چند استان برای تهیە الکل صورت گرفتە و در روزهای آیندە توزیع ضد عفونی کنندە ها در سطح استان افزایش می‌یابد.

استاندار کردستان بر ضرورت حمایت از واحدهای تولید کننده مواد شوینده و ضد عفونی کننده تاکید کرد و گفت: از منابع استانی یارانه سود تسهیلات به این واحدها پرداخت می شود و تلاش می کنیم تامین سرمایه در گردش این واحدها را تامین کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها