موج
کدخبر : ۳۲۱۷۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321747

توسط شهرداری سنندج؛

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج گفت: در راستای مبارزه هرچه بهتر با شیوع ویروس کرونا تمامی وانت بارها وکافه های سیار کمربندی آبیدر سنندج جمع آوری شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، لقمان حیدری صبح امروز دوشنبه با بیان این مطلب اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا وتوصیه پزشکان عرضه قلیان و مواد خوراکی در معابر شهری بسیار خطرناک و بر تعطیلی این مکان‌ها تاکید داشتند.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج تصریح کرد: وانت‌بارها و کافه‌های ثابت و سیار در میدان گاز یکی از مکان‌های بود که در سطح شهر اقدام به عرضه قلیان می‌کردند و از لحاظ بهداشتی وضعیت مناسبی نداشتند.

وی گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا وهمچنین اقدامات پیشگیرانه موضوع جمع‌آوری این وانت‌بارها در مسیر میدان گاز در جلسه شورای تامین شهرستان مطرح و پس از تصویب در این شورا در شورای تامین استان و همچنین درستاد بحران هم مصوب شد.

حیدری عنوان کرد: روز گذشته جلسه هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط نظیر مراجع قضایی، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، مرکز بهداشت در خصوص جمع‌آوری این وانت بارها در دفتر شهردار برگزار شد.

وی افزود: شب گذشته به تمامی این دستفروشان در این مسیر تذکرات لازم مبنی بر جمع‌آوری و تخلیه مسیر میدان گاز توسط نیروهای اجراییات شهرداری منطقه یک و سه داده شد.

معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از جمع‌آوری وانت‌بارها و کافه‌های سیار میدان گاز خبر داد و گفت: در راستای اجرای مصوبات شورای تامین شهرستان و استان و همچنین مصوبه ستاد بحران در خصوص مقابله با ویروس کرونا، شب گذشته با همکاری مراجع قضایی، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی و مرکز بهداشت تمامی این وانت‌بارهای ثابت و سیار جمع‌آوری و به پارکنیگ منتقل شدند.

وی از تمامی دستگاه‌های که در اجرای طرح جمع‌آوری دستفروشان این مسیر شهرداری را یاری کردند تقدیر کرد و افزود: برخی از دستفروشان در این مسیر داوطلبانه نسبت به جمع‌آوری وانت‌بارهای خود اقدام نمودند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها