موج
کدخبر : ۳۲۱۶۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321660

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه استان کرمانشاه در ایام عید پذیرای گردشگران نیست، گفت: برای جلوگیری از شیوع کرونا خدمات گردشگری نوروز امسال در استان تعطیل است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه کشور درگیر بحران جدی خطر شیوع کرونا است، ابراز داشت: باید تمام توان خود را به کار بگیریم تا با کمترین آسیب ناشی از شیوع ویروس کرونا در کرمانشاه، از آن عبور کنیم.

وی افزود: ممکن است در آینده به یک پیک درزمینهٔ فراگیری ویروس کرونا برسیم و بر آن اساس همه دستگاه‌ها موظف‌اند در صورت تقاضای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امکانات خود در اختیار این مجموعه بگذارند.

نماینده عالی دولت در استان عنوان کرد: از مدیران تقاضا داریم تعداد جلسات را از این هم کمتر کنند و برخی از آن‌ها را به شکل ویدئو کنفرانس برگزار کنند.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: دهیاران متولی پدافند غیرعامل روستاهای تحت مدیریت خویش هستند و باید در ایام نوروز تدابیر لازم را طبق بخش‌نامه‌های ابلاغی برای کنترل کرونا بیندیشند.

بازوند تأکید کرد: کرمانشاه در ایام عید پذیرای گردشگران نیست؛ البته ممکن است بستگان افراد برای تعطیلات از شهرستان‌های دیگر به استان بیایند که در این شرایط باید دهیاران و بخشداران طبق مواد ابلاغ‌شده عمل کنند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: تمامی مهمانسراهای دولتی و نهادهای عمومی وابسته به دولت باید در ایام نوروز تعطیل باشند و به کسی خدمات ارائه ندهند. آموزش‌وپرورش نیز در ایام ‌نوروز حق واگذاری اقامتگاه‌های خویش را به هیچ‌کس ندارد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: شهرداری باید روزی دو بار زباله‌های شهر را جمع‌آوری کند و شهر را به شکل مداوم ضدعفونی کند.

وی اظهار داشت: مردم در این شرایط سخت فراگیری بحران کرونا درزمینهٔ رعایت نکات بهداشتی و احتیاطی همکاری بسیار خوبی داشته‌اند که جای تقدیر بسیار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها